Krzysztof Popek

Rybnik - Smolna
kocioł na gaz ziemny (GZ-50)

Fresh Air Project - Świeżość na co dzień.

Od wielu lat staram się dbać o jakość powietrza w miejscu, w którym mieszkam. Swój rybnicki dom ogrzewam gazem. Problem czystego powietrza jest dla mnie na tyle istotny, tak głęboko zakorzeniony, że pracując nad swoją najnowszą płytą, zastanawiając się nad jej nazwą, myśląc o świeżym powiewie nowych inspiracji, tytuł Fresh Air Project wydał mi się idealnym nawiązaniem..

Powiew świeżości...

...można rozumieć na wiele sposobów. Czy będzie to inspiracja dotycząca zmiany myślenia w podejściu do świadomego korzystania ze źródeł pozytywnej energii, czy tylko, lub aż ukazanie nowego, świeżego podejścia do, wydawałoby się, nieco skostniałych schematów zachowań w z pozoru odległych tematach jakimi są Jazz i ekologia, jestem niezmiernie zadowolony z możliwości wsparcia Mieszkańców mojego Miasta w kampanii promującej każdą, nawet najmniejszą inicjatywę mającą na celu poprawę jakości życia w Rybniku.

Potrafisz pomóc?

Pomóż. Liczy się każde działanie. Choćby to, że jeśli jest taka możliwość, na mój koncert przyjdziesz piechotą lub przyjedziesz komunikacją miejską. Jestem muzykiem. Robiąc to, co potrafię najlepiej, staram się mieć wpływ na moje miasto. Szczerze zachęcam do takich zachowań.

Rybnik...

...może być błękitny. Także dzięki Tobie. Ty też masz wpływ.

Zainteresowała Cię zmiana na kocioł na gaz ziemny (GZ-50)?
Sprawdź więcej
Patronat
pomysł
i realizacja